„Nasza cywilizacja i pokolenia ewoluowały dzięki dzieleniu się pomysłami i wdrażaniu różnych praktyk, a nie przez tych, którzy zachowali wiedzę dla siebie, uwięzieni w potrzebie faworyzowania wyłącznie własnej skuteczności.
Wiedza jest jedyną rzeczą, którą się dzieli, pomnaża.”

Kyriakos Chatzistefanou

Książka Kyriakosa Chatzistefanou jest oparta na jego doświadczeniu zdobytym podczas 30-letniej kariery w branży ubezpieczeniowej.

To zawód, którego nie planował, to nie było jego marzenie. Jednak ten zawód pozwolił mu marzyć, uwolnić się od różnych myśli i uprzedzeń oraz odnaleźć równowagę, poprzez kontakt z wieloma ludźmi, w wielu aspektach swojego życia, bo zawsze marzył o karierze bez ograniczeń.

Dzielenie się pomysłami, wiedzą i doświadczeniem jest obowiązkiem nas wszystkich, zwłaszcza w zawodzie takim jak Agent Ubezpieczeniowy, który jest zawodem o szczególnych cechach, ale przede wszystkim skoncentrowanym na człowieku."Dlatego też czuję się zobowiązany, po 30 latach nieprzerwanej pracy, do zaprezentowania doświadczeń, opinii, praktyk i metod dotyczących tego, w jaki sposób agent ubezpieczeń na życie może odnieść sukces w branży poprzez proces tworzenia poleceń, a dokładniej sprawdzonych poleceń, ponieważ doświadczyłem tego procesu na przestrzeni lat. Przedstawię szereg opinii i praktyk dla naszych kolegów i koleżanek, którzy od lat szukają rozwiązania tego problemu i nie znaleźli jeszcze bezpiecznego sposobu postępowania.”.
Strona 2"Ale adresowany jest również do kolegów, którzy działają od lat i nie znaleźli jeszcze sprawdzonej metody, metody, która jest poza utartymi szlakami, albo nadal czują się "niezdolni" do zbierania poleceń i codziennie zmagają się z tym problemem. Podkreślam tę kwestię, ponieważ spotykam koleżanki i kolegów, którzy pomimo tego, że są w zawodzie od lat, zdobywanie poleceń zawsze było dla nich wielką trudnością; przeszkodą, która nie pozwalała im się rozwijać. Dla wielu z nich zbieranie poleceń to niestety wciąż niezbadany grunt z trudnościami i pytaniami; pytaniami, które często wydają się bez odpowiedzi w ich codziennej walce o rozwój, a to niestety okazuje się być przeszkodą o przykrych skutkach dla ich kariery.”.
Strona 4

Książka napisana jest w stylu motywacyjnym, doradczym i literackim, ale jednocześnie jest praktycznym przewodnikiem po codziennej pracy, dostarczając rozwiązań dotyczących procesu tworzenia Ocenione skierowania do tych, którzy znaleźli się w impasie.

Ten przewodnik ma na celu inspirowanie i wspieranie młodych agentów, którzy obecnie kształtują swój własny charakter jako agentów ubezpieczeniowych, ale jednocześnie stymulowanie bardziej doświadczonych kolegów nowymi pomysłami i praktykami oraz zachęcanie ich do dzielenia się swoimi pomysłami, pozostawiając w ten sposób cenną spuściznę zawód, któremu służymy.

Jeśli zawód Konsultanta Ubezpieczeniowego naprawdę Cię ekscytuje i chcesz w nim stworzyć swoją wymarzoną karierę, musisz dokładnie przestudiować treść tej książki i poświęcić się idei zostania mistrzem w swojej pracy, zachowując równowagę we wszystkich aspektach swojego życia.


REFERENCJE DO REFERRALS!

Formularz zamówienia
Kyriakos Chatzistefanou
Tel. +30 6977667600
noboundaries@chatzistefanou.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *